Úvod Mladý záchranář Finanční sbírka Projekty Publikace Média Sponzoři Ke stažení Kniha návštěv Odkazy Zaměstnání Kontakty
Děkujeme
www.pardubickykraj.cz
www.chrudim-city.cz
www.omegaplus.cz
www.google.com/apss
GIVT
Spolupracujeme
www.altus.chrudimka.cz
Doporučujeme
http://www.navstevnik.cz
http://www.chrudimka.cz

Google+
Administrace
Web Mail
Rekondiční pobyt pro seniory

Rekondiční pobyty pro seniory Český červený kříž připravuje již 4. rokem v rámci projektu "Zdravé stárnutí". Pobyty jsou určeny pro seniory od 55 let s chronickým onemocněním na základě lékařského doporučení. Každého pobytu se účastní 25 - 35 osob.

Oblastní spolek ČČK Chrudim pořádá pobyty pro seniory s chronickým onemocněním pohybového ústrojí. Jejich cílem je celkové posílení organismu, navození pozitivního myšlení, navázání nových přátelství mezi seniory a zapojení seniorů do společenského života.

Pro tyto pobyty vybíráme vhodné lokality v čistém přírodním prostředí. Ubytování je zajišťováno v rodinných penzionech či hotelích ve 2 - 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, tak aby naši klienti měli co největší soukromí. Stravování je zajištěno formou plné penza či polopenze dle přání klientů, vždy s možností dietního stravování dle požadavků lékaře či klienta.

V rámci pobytu je pro klienty připraveno rekondiční cvičení, masáže, taneční večery, přednášky, vycházky do okolí, výlety, ale i cvičení či plavání v bazénu, který je součástí objektu.

Všechny aktivity jsou dobrovolné, vždy přizpůsobené zdravotnímu stavu a možnostem každého klienta. O oblibě těchto pobytů svědčí již naše stálá klientela.

© 1999-2019 Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim